За Тоиота са-ХР 2016 2017 аутомобил централна подлокотник кутија кутија за чување прибор за обликовање ентеријера чишћење црна ВИП измењени стил

За Тоиота са-ХР 2016 2017 аутомобил централна подлокотник кутија кутија за чување прибор за обликовање ентеријера чишћење црна ВИП измењени стил

SKU: e13642

Novi proizvod

дин.2 291 дин.1 558
Tagovi: Унутрашњост Прибор, кутија за складиштење за возила, кутије за возила, Јефтине прибор за ентеријер, Високог квалитета кутија за складиштење за возила, Кине кутије за добављача ауто.

  • Тип Блока : комад
  • Тежина Амбалаже : 0.2kg (0.44lb.)
  • Величина Паковања : 28cm x 15cm x 6cm (11.02in x 5.91in x 2.36in)

  • Име Боје: ЧР Т ЦРВЕНОЈ КУТИЈИ, ЧР Т ПЛАВОЈ КУТИЈИ, БЕЛА КУТИЈА Т ЧР, ЧР Т БРАОН КУТИЈА
  • Врста Материјала: АБС
  • Пословно Име : smabee
  • Тип: Подлокотник Кутија За Складиштење
Potiomkin P 2018-04-07 perfect! fits no problem, aesthetic and practical 5/5
Tikhon1984 2018-03-21 faster shipping, arrived my my car matched their is fine! 5/5
69position 2018-02-15 Loved it. Really nice. I added a wireless charging pad and it is so useful 5/5
Будите први који ће написати свој коментар!

Повезани производи

Бестселера