1000шт од R26 серије бела или црна 2.6 мм најлон заковице, пластичне, најлон Снап заковице

1000шт од R26 серије бела или црна 2.6 мм најлон заковице, пластичне, најлон Снап заковице

SKU: e12963

Novi proizvod

дин.2 289 дин.1 946
Tagovi: заковице пластичне, заковице клепальщик, заковице кликће, Јефтини заковице пластичне, Висок квалитет заковице клепальщик, Кина заковице снимака добављача.

Најлон Заковице Пластичне Снап Најлон Заковице

  • Тежина Амбалаже : 0.28kg (0.62lb.)
  • Тип Блока : партија (1000 ком/лота)
  • Величина Паковања : 10cm x 10cm x 10cm (3.94in x 3.94in x 3.94in)

  • Број Модела: Серија од R26
  • Боја: Бела, Црна
  • ДИИ снабдевања: Производња
  • Материјал: Најлон
  • Тип: најлон заковице
  • Величина: R2632, R2642, R2648, R2655, R2644, R2672

Повезани производи

Бестселера