Партија 3 транспарентан акрилни минђуше носилац дисплеј акрилне накит штанд носилац дисплеј накита

Партија 3 транспарентан акрилни минђуше носилац дисплеј акрилне накит штанд носилац дисплеј накита

SKU: e12823

Novi proizvod

дин.766
Tagovi: накит дисплеј, накит дисплеј штанд, акрилни дисплеј накита штанд, Јефтини дисплеј накита, Висок квалитет екрана накита штанд, Кина акрилни дисплеј накит дистрибутери.

  • Тежина Амбалаже : 0.01kg (0.02lb.)
  • Величина Паковања : 11cm x 11cm x 11cm (4.33in x 4.33in x 4.33in)
  • Тип Блока : Скуп

  • Материјал: Акрил
  • Врста Ставке : Накит Паковање И Дисплеј
  • Боја: Јасно

Повезани производи

Бестселера