Висока Носса квалитет tr90 деца наочаре рам унисекс дизајнер наочаре за дечаке и девојчице танка црвена студенти поене

Висока Носса квалитет tr90 деца наочаре рам унисекс дизајнер наочаре за дечаке и девојчице танка црвена студенти поене

SKU: e12746

Novi proizvod

дин.703
Tagovi: деца наочаре рамова, дизајнер наочаре рамова, Наочаре Рам, Цхеап кидс наочаре рамова, Висок квалитет дизајнер наочаре рамова, Кине наочаре рамова добављачи.

 • Тежина Амбалаже : 0.03kg (0.07lb.)
 • Величина Паковања : 17cm x 7cm x 6cm (6.69in x 2.76in x 2.36in)
 • Тип Блока : комад

 • Материјал Оквири: Пластика
 • Број Модела: Наочаре Рам
 • Објектив : транспарентни сочива
 • Пословно Име : Носса
 • Пол: Унисекс
 • Врста Ставке : Наочаре Прибор
 • Врста Цртежа : Крпеж
 • Наочаре Прибор: Оквири

Повезани производи

Бестселера